Pod rúškom tajomstva

Napriek tomu, že o nich veľa počúvame, vieme aké tajomstvo skrývajú tantra masáže? Nie je to iba o zmyselnosti ako sme si pôvodne mysleli. Aké je ich tajomstvo. Masáže sú všeobecne veľmi obľúbené a vyhľadávané. V takmer každej obci alebo meste je minimálne jeden salón poskytujúci masérske služby. Medzi rôznymi masážami je ale obrovský rozdiel, napriek tomu, že spadajú do jednej skupiny. Pokým v kozmetických salónoch nájdeme masáže hlavy, tváre a dekoltu. V starostlivosti o telo sú masáže zamerané na lymfodrenáž, anticelulitídnu masáž a masáže na spevnenie tela. V klasickom masérskom salóne nájdeme masáže pomáhajúce od bolesti a privodzujúce uvoľnenie stiahnutých svalov a navodenie relaxácie. Popri týchto, sú ešte špeciálne salóny, kde popri masáži dostanete aj niečo navyše.

ženské telo

Čo by ste o tantra masážach mali vedieť?

Salóny poskytujúce tantra masáže sú obľúbené najmä u mužov. Nie je ale tajomstvom, že ich rady navštevujú aj ženy alebo dokonca páry. V čom je tantra masáž iná oproti ostatným druhom masáží? Jednoznačne v pocitoch. Pokým pri iných masážach cítite úľavu od fyzickej bolesti, pri tantra masáži zažívate niečo zvláštne. Je to masáž, ktorá ide do hĺbky. Otvára dvere možno nepoznaným pocitom a pôžitok z nej si budete pochvaľovať ešte dlho po masáži. Jej prístup nie je iba o dotykoch. Je to o vnútornom nastavení človeka. O kráse a voľnosti ducha. Výlet do takéhoto salóna budete preto určite opakovať.

zmyselnosť

Okrem uvoľnenia a silných pocitov plných vášne a pôžitku, prídete doslova na iné myšlienky. Tantra je totiž učenie o láske. O dôraze medzi mužom a ženou. Protiklady, ktoré sa priťahujú a vytvárajú medzi sebou doslova explózie energie. Silný erotický náboj ale pochádza so spojenia medzi mužom a ženou. Otvára stavidlá emóciám a nabíja ľudí pozitivitou a sexualitou. Uvedomenie si svojho ja, ktoré ste si doteraz možno skrývali aj pred sebou samým, je naozaj zážitok, ktorý by si mal vyskúšať každý. Práve pre všetky tieto pocity sú tantrické masáže také obľúbené a vyhľadávané.