Skvelá masáž na vaše telo

Masáž je veľmi vhodná na uvoľnenie. Počas masáže vám hrá príjemná hudba a masérka vás natiera všelijakými olejmi od výmyslu sveta. Viete si vybrať rôzne vône, ktoré vám budú príjemné. Masérka má veľmi jemné ruky. Nimi vás obklopuje po celom tele. Pri klasickej masáži sa zameria na hlavu, krk, horné a dolného končatiny. Nakoniec sa dostane až k chrbtu, kde potrebujete najlepšie pomasírovať. Radi by ste už konečne išli na nejakú masáž, len sa k tomu neviete dokopať? Vždy sa vyhovárate, že nemáte voľný čas na trávenie ho v masážnom salóne? Na svoj oddych by ste si mali nechať voľný čas.

pohodlie

Telo to potrebuje a tak isto aj vaša myseľ. Chrbát má mnoho ľudí veľmi stuhnutý. Musí sa mu poctivo venovať. Najlepšia masáž je v oblasti chrbtice. Môj brat sa raz naučil to, ako sa chrbtica najľahšie uvoľní. Skúšal to na mne a mame praktizovať. Naozaj sa mu to darilo. Princíp bol v tom, že chrbticu musel oddeliť od vrchnej kože. Nebojte sa, nebolo to bolestivé ani drastické. Potom nastalo veľké uvoľnenie. Klasickú masáž absolvovalo už mnoho ľudí. No, len málokto vyskúšal aj iný druh masáže. Iný druh masáže je napríklad tantrická masáž. Pri tantrickej masáži zabudnete aj to, kde sa práve nachádzate. Dostane vás do celkom iného sveta, či dokonca galaxie.

masáž

Nebojte sa, nebudete nikde letieť. Ostanete pevne ležať na masážnom stole. Masáž sa vykonáva podobne ako klasická masáž, len s tým rozdielom, že pri tantrickej masáži sa masérka venuje aj vašim intímnym oblastiam na vašom tele. Je to celkom nezvyčajné a pre niektorých ľudí aj dosť citlivé. Ak sa toho bojíte, mali by ste svoj strach nechať pred dverami masážneho salóna. Iba tak docielite celkové uvoľnenie a odpočinok, po ktorý ste si prišli práve do masážneho salóna. Je to blaho a relax, čo zažijete. Môžete sa pri tantrickej masáži aj vzrušiť. Avšak nie je povolený pohlavný styk s masérkou. To si uvedomte ešte predtým, ako vstúpite do masážneho salóna.