Kľud pri senzuálnej masáži

Radi by ste vyskúšali niečo nové? Klasická masáž sa vám zdá nudná a otrepaná a potrebujete väčšie vzrušenie? Počuli ste už o senzuálnej masáži? Čím je výnimočná a čo od nej môžete očakávať? Senzuálna masáž je niečo medzi klasickou masážou a tantrou. Pri nej je dôležitý celkový pokoj v duši, vnútorný súlad a harmónia, otvorenie vašej mysle. Tieto potreby uspokoja vaše potreby a urobia s vami hotové zázraky. V senzuálnej masáži sa nestretnete len s masážou intímnych partií. Jej cieľom je masírovanie celkovej pokožky na vašom tele.

masírovanie hlavy

Musíte svojej masérke dôverovať, nech sa medzi vami prehĺbia city a jej jemné dotyky vás pohltia. Nechajte sa unášať novými pocitmi, ktoré prúdia vašim telom. Ak nepotrebujete len uvoľniť bolesti ako pri klasickej masáži, práve senzuálna je pre vás ideálna. Uvoľní vás psychicky a vy prejdete na iné myšlienky a zabudnete na realitu, pred ktorou utekáte. Pri tomto druhu masáži zistíte a pochopíte, aký chcete byť a spoznáte samého seba. Aj pri senzuálnej masáži poznáme rôzne prvky masáže. Môže ísť o reflexnú masáž, aromaterapiu alebo aj o akupresúru.

uvoľnenie svalstva

Ak navštívite masážny salón, kde ste sa objednali na senzuálnu masáž, musia pripraviť miestnosť na vami vybraný typ masáže. O spríjemnenie atmosféry sa postará aj jemná hudba, príjemné farby okolo vás, rôzne vône, ktoré sa šíria celým masážnym salónom. Veľmi dôležitou súčasťou senzuálnej masáže je použitie rôznych masážnych olejov. Veľmi obľúbeným je mandľový olej. Ten sa kĺže pomaly a masáž trvá aj dlhšiu dobu. Pri senzuálnej masáži si potrebujete spojiť tri body, a to hlavy, hrude a brucha. Prehĺbite si tým celkový pôžitok z nezabudnuteľného zážitku z vašej masáže. Budete sa cítiť uvoľnený, oddýchnutý a prepojený s vašou mysľou. Neváhajte a objednajte sa na senzuálnu masáž práve teraz a vychutnajte si ju plnými dúškami.