Lacné a výhodné

Plastové prepravky na zeleninu vhodné pre každý prevoz. Pre malých aj väčších podnikateľov máme samozrejme rovnakú, špeciálnu šancu nakúpiť si u nás plastové prepravky vhodné pre prevoz a skladovanie ovocia a zeleniny. Všetky hygienické normy sú pri týchto prepravkách splnené okamžite pri zakúpení, a tak nemusíte vybavovať nič navyše a môžete ich začať využívať naplno ihneď. Lákavá ponuka však? Zaujíma Vás cena týchto prepraviek? Keďže sa jedná o prepravky vyrábané z recyklovateľného plastu a poškodené či už opotrebované obaly časom môžete znova vrátiť a prakticky vymeniť za nový tovar, je cena naozaj prijateľnou.

zelenina

Navyše vzhľadom na veľkosť jednotlivých prepraviek je cena samozrejme rôzna a adekvátna. Majú však tieto prepravky aj nejaké výhody na rozdiel od klasických drevených prepraviek, na ktoré sme boli všetci kedysi zvyknutý? Odpoveď je jednoznačne áno! Na rozdiel od drevených prepraviek majú množstvo výhod, začínajúc tým, že viac nemusíte riešiť kopu znehodnoteného ovocia či zeleniny. Plastové prepravky udržia všetko v bezpečí a zabránia poškodeniu počas prevozu. Pastové prepravky sú aj lepšou voľbou pokiaľ sa jedná o ekologickosť.

prepravky

Vratné plastové obaly používame znova pri výrobe nových produktov a nič tak nevyjde nazmar. Znovu použiteľné obaly sú veľkým pokrokom, ku ktorému by ste sa určite mali pridať aj Vy a my Vám pomôžeme začať. Okrem plastových prepraviek u nás samozrejme nájdete aj množstvo iných produktov, ktoré pri svojom podnikaní využijete každý deň naplno. Naše plastové obaly, prepravky, bedničky či palety si obľúbilo už veľké množstvo podnikateľov po celom Slovenku. Na webovej stránke našej predajne nájdete všetko, čo aktuálne ponúkame na predaj či na prenájom. Prečítajte si niečo viac o nás aj našich produktoch, ktoré Vám vo všetkých smeroch len pomôžu k dosiahnutiu lepších výsledkov.