Vlož sa do podnikania

Chcel by si si založiť spoločnosť, ale nevieš ako na to? Čo všetko k tomu treba? Aké papiere? Aké úrady navštíviť? Aké povolenia treba získať? Či sa ti to vôbec oplatí zakladať? Nemáš nikoho, kto by ti poradil?

A nájdeš inzerát s textom predám sro ? Nenechaj sa vždy zlákať na takéto neoverené ponuky. Radšej si vyber firmu, ktorá má reálnu históriu s predajom a kúpou takýchto firiem. Nikdy nevieš čo sa môže vo firme, ktorú kúpiš od súkromníka, skrývať. Nejaké podlžnosti a ty budeš mať nakoniec viac problémov ako radosti s takouto nekorektnou firmou. Je to na tebe, ale neoplatí sa hazardovať s vlastnými peniazmi. Už vôbec nie s firemnými peniazmi.

podpis zmluvy

Ak stavíš na istotu, tak dostaneš za pekný peniaz reálnu firmu so zárukou, že nemá žiadne záväzky alebo pohľadávky. Čistá bude ba priam ľalia. Môžeš si vybrať firmu s nejakou históriou alebo len novú firmu bez akejkoľvek histórie.

listovanie zmluv

Čo teda získaš?

  • Firmu, ktorá bude zaručená a overená.
  • Istotu, že sa nikde neskrývajú pohľadávky, či veritelia alebo záväzky, ktoré treba uhradiť.
  • 0 % problémov – žiadne problémy, pretože kúpiš firmu na istotu od overenej firmy, ktorá sa tomuto biznisu venuje dlhé roky. V prípade nejakých problémov sa neváhaj opäť obrátiť na ňu a získaš relevantné riešenie, https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm%3Fevent%3Dmain.home.show%26lng%3DSK ktorého sa dožaduješ.
  • Pohodlie – nemusíš behať po úradoch sa vybavovať rôzne papiere na to, aby si si mohol založiť spoločnosť. Jednoducho, rýchle a bez týchto vybavovačiek budeš mať postarané o firmu.
  • Čas – ten, čo by si venoval behaniu po úradoch môžeš už rovno vložiť do podnikania a hneď zarábať. Firmu získaš takmer okamžite, takže nemusíš čakať. Čakanie by ťa možno zabrzdilo a odradilo, takto budeš ešte nabudený novou myšlienkou a ideou a pustíš sa do podnikania s veľkou chuťou.

Týchto 5 bodov by ťa mohlo presvedčiť o tom, že takéto založenie podnikanie je tou pravou cestou pre tvoju novú kariéru. Rýchle. Efektívne. Niet sa o čom baviť, ak to takto bude fungovať.