Vnútil sa mi do života

Pred 7-mi mesiacmi som sa rozoslala s „priateľom“. Z mojej strany moje City k nemu vysumeli a v poslednom roku dokonca odpor. Nebola to láska, spis kamaráti s výhodami, ale z počiatku som ho mala rada aj keď sa mi vnútil do života. Nebývali sme spolu, len sa schádzali a cestovali. Vadilo mi na ňom najviac to, že za čokoľvek čo pre mňa urobil, tak chcel sex. Keď nebolo po jeho, urazil sa a nehovoril aj niekoľko týždni. On si myslí, že ma nado mnou veľa, keď mi pomohol v dobe Covidu a to ja už nechcem snažiť. Egoista ako vysité. Nič nebolo len tak od srdca mi urobiť radosť. Vedela som od začiatku, že je niečo čo nevie komunikovať so ženami, a problém v sexe vyvrcholiť pretože si to od mladých do svojich 59 rokoch robí sam, nemám tým pádom deti.

s

Nie je a nebol nikdy ženatý. Bývali sam s kostkou a vedľa jeho rodice. Nepocitam pani, čo mu chodí upratať a variť. Ja som bola to najcennejšie čo dokázal, nechce sa ma vzdať, toho dopamínu so mnou, energie, láskavosti, toho nabíjalo a dávalo chuť do života. Ale ja ho už nechcem, cítila som sa zneužívaná, vymenný obchod. On to vidí inak a nechape to, kde vidím problém. Rozoslala som sa s ním v júli 2023 porad ma kontaktuje v práci, napríklad na vanoce za dverami darkova taska so sladkosťami, pred mesiacom bol za mnou v práci zadonit o prizen. On si myslí, že nemám padný dôvod.

s

Neskôr som zistila, že chodil aj na eskort, ale to ma totálne zranilo. Tiež jeden z dôvodov, ktoré boli vlastne tou poslednou „kvapkou“, prečo som to ukončila, ale samozrejme tých dôvodov bolo viac. A čím ďalej viac mi vadí, že na mňa všade čaká, spamuje ma, vypisuje mi a ja neviem čo ešte všetko. Spočiatku som to brala normálne, ale teraz mi to skôr príde veľmi divné a vlezlé a najskôr si ho budem musieť aj zablokovať, pretože mi v žiadnom prípade nechce dať izbu a stále mi vypisuje a volá, kde môže.