Likvidácia spoločnosti

Podnikáte a cítite, že to nie je to pravé pre vás, nedarí sa vám a najradšej by ste s tým skončili? Potrebujete poradiť, ako ukončiť podnikanie, ste zadlžení alebo bez majetku? Obráťte sa na nás. Naša spoločnosť je sprostredkovateľom medzi predajom a kúpou spoločností v rôznych odvetviach. Ak sa rozhodnete z vám známych patričných dôvodov o likvidáciu spoločnosti, sme tu pre vás aj v takomto prípade. Likvidácia sro ezmluva.sk ponúka kompletné služby aj v tomto smere. Prvým krokom, ktorý vedie k likvidácii spoločnosti je rozhodnutie o vykonaní jednotlivých úkonov a podstúpení celého procesu. Pod dohľadom súdu dochádza k samotnej likvidácii spoločnosti, ktorá si vyžaduje doloženie príslušnej potrebnej dokumentácie. Posledným krokom je vymazanie spoločnosti z obchodného registra, čím dochádza k ukončeniu likvidácie spoločnosti.

nedarí sa vám v biznise?

Ak je vaša spoločnosť na pokraji krachu, alebo vám v pokračovaní podnikateľských aktivít bránia iné podmienky či situácie a vy viete, že už tak ďalej nemôžete pokračovať a neviete, čo s tým, neváhajte nás v tomto smere kontaktovať. Naša spoločnosť a tím špecializovaných pracovníkov ponúka množstvo služieb v oblasti podnikania, obchodu a financií. Venujeme sa aj účtovnému a daňovému poradenstvu. Okrem toho pomáhame zakladať a rozbiehať biznis. Ak si situácia vyžaduje zrušenie spoločnosti, sme tu preto, aby sme s tým pomohli a proces doviedli do konca.

zrušenie spoločnosti online formou

Zrušenie spoločnosti je možné bez likvidácie alebo s likvidáciou. Pri procese zrušenia spoločnosti bez likvidácie sa nevyžaduje výmaz spoločnosti z obchodného registra. Dochádza k nemu tromi spôsobmi a to zlúčením, splynutím alebo rozdelením. Vo všetkých prípadoch ide o prevod obchodného imania spoločnosti na ďalšiu alebo ďalšie spoločnosti. Jednotlivé úkony sa vykonávajú na základe platnej legislatívy v našej krajine, sú odborné a vyžadujú si znalosť problematiky zo strany vykonávateľov celého procesu. Kontaktné údaje na nás nájdete na našej internetovej stránke. Možnosť online spolupráce.